Menu
Sepetiniz
100 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo!

Hakkımızda

KOLLAJEN SEPETİ HAKKINDA

Kollajen Sepeti markası Maydanoz Life Besin Destekleri Gıda ve İlaç Sanayi Ticaret Anonim Şirketi tarafından 2020 yılında kurulmuştur.

Kollajen Sepeti online alışveriş platformu, seçkin ecza depolarından temin ettiği ürünler ile %100 orijinal ürün garantisi, sağlıklı, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunarak hizmet vermeyi hedeflemektedir.


Vizyonumuz

Sektöründe 30 yıllık tecrübesi bulunan uzman kadromuz, seçkin ecza deposu iş birlikleri, %100 orijinal ürün garantisi; kaliteli ve uygun fiyatlı ürün politikası ile Maydanoz Life Besin Destekleri Gıda ve İlaç Sanayi Ticaret Anonim Şirketi olarak kurduğumuz Kollajen Sepeti online alışveriş platformu ile Türkiye’nin en güvenilir ve en çok tercih edilen markası olarak pazarda hızlı büyümek ve sektörün lideri olmak.


Misyonumuz

Maydanoz Life Besin Destekleri Gıda ve İlaç Sanayi Ticaret Anonim Şirketi olarak kurduğumuz Kollajen Sepeti online alışveriş platformu ile müşterilerimize birbirinden farklı kategorilerde, seçkin ecza depolarından temin ettiğimiz %100 orijinal ürün garantisine sahip, sağlıklı, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunarak varlığımızı sürdürmek.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.